Filmy

Lubisz kino polskie i zagraniczne, a Twój entuzjazm budzą nie tylko nowości kinowe, ale również klasyka, która cieszy kolejne pokolenia odbiorców? Na naszej stronie "wkinach.eu" zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jej siłą jest przede wszystkim część poświęcona nowością filmowym, z nami możesz więc dowiedzieć się nie tylko tego, jakie filmy wchodzą właśnie na ekrany kin. Bez trudu dowiesz się również, kiedy i gdzie możesz je zobaczyć w różnych polskich miastach, jak wyglądają ich zwiastuny, a także – co o kolejnych produkcjach sądzą osoby, które już je widziały. Dbamy jednak również o osoby, które cenią nie tylko same filmy, ale i odbiorców głównych ról, z myślą o nich przygotowujemy wiec stale poszerzający się zbiór tapet z aktorami i aktorkami.

Filmy wyświetlane w kinach:


Zwiastuny Filmowe

Filmy 2014 - Zwiastuny filmów niebawem wyświetlanych w kinach

Film Annie (Annie)


Kraj: USA
Gatunek: Dramatyczne, Komedie, Musicale
Czas trwania: 94
Premiera Polska: 2014-12-25
Premiera Świat: 2014-12-18
Dystrybutor w Polsce: United International Pictures Sp z o.o

Pewna siebie i nieustannie przyjacielsko nastawiona do świata, Annie – kultowa postać, której optymizm i wytrwałość w poszukiwaniu rodziny... czytaj więcej o "Annie"


Komentarz do Vincent chce nad morze
fajny film, poelcam
Autor: krzysiek
Komentarz do Kumba
To już się spytaj właściciela kina w Tczewie ;)
Autor: Arek
Komentarz do Kumba
dlaczego tego filmu nie emitują w Tczewie
Autor: barbara
Komentarz do Królowie lata
Zajebisty film. Jeden z najlepszych jakie widziałem.
Autor: Proto Alien

Hayden Panettiere, Groźne, Spojrzenie Nicole Scherzinger, Czarne, Bikini Starsza, Kobieta, Papieros Pół, Twarzy, Kobiety, Okulary Jenna Pietersen, Twarz, Usta Britney Spears, Rośliny
 

wKinach.eu 2007-2014.
Mapa kategiri filmów Mapa filmów
Google+
0.0213 sek